Finał Ligi Robotów 2023

7 grudnia na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie odbył się Finał Ligi Robotów!
Spośród 700 zgłoszonych drużyn do walki w ogólnopolskim finale zakwalifikowały się 33 zespoły, które zdobyły największą liczbę punktów podczas turniejów regionalnych. Jedną z finałowych drużyn był nasz Zespół pod opieką Pana dyr. Łukasza Wilka.
Wszyscy uczestnicy prezentowali swoje umiejętności i pomysły, tworząc niezapomniane widowisko.
Była to nie tylko rywalizacja, ale również wielka dawka atrakcji, emocji i zabawy! Wiele interesujących stoisk, pokazów oraz możliwość spotkania z młodymi pasjonatami technologii czekała na wszystkich odwiedzających.
Podczas całego  wydarzenia oraz każdego minionego turnieju wojewódzkiego, członkowie drużyn mogli wziąć udział w warsztatach realizowanych przez Mobilne Laboratorium Przyszłości  m.in. mieli okazję zapoznać się z nowoczesnymi technologiami na dostępnych stanowiskach gamingowych i spróbować swoich sił podczas kreatywnych warsztatów z długopisami 3D.
W czasie dwudniowego pobytu w Warszawie dzieci zwiedziły również pięknie oświetlone Stare Miasto.