Zajęcia czytelnicze w Bibliotece w Dąbrowie Tarnowskiej

22 listopada uczniowie klasy 3a i 3b wzięli udział w warsztatach kulinarnych w Restauracji "Per tutti" w Dąbrowie Tarnowskiej. Uczniowie poznali zawód kucharza i samodzielnie wykonali prawdziwą włoską pizze. Było bardzo smacznie i wesoło. Następnie spacerkiem udaliśmy się na zajęcia czytelnicze do Miejskiej  Biblioteki Publicznej im. M. Kozaczkowej. W oparciu o książkę Sławomira Batora "Dąbrowa Tarnowska w legendach i opowiadaniach" uczniowie  zostali wtajemniczeni w bogactwo lokalnych podań. Korzystali również z słowników dostępnych w księgozbiorze biblioteki, w których wyszukiwali "perełki" naszej polszczyzny.