Opłatek szkolny

Święta Bożego Narodzenia to czas dobroci i składania sobie życzeń. Niestety, w tych trudnych i dziwnych czasach pandemii, nie możemy się spotkać tradycyjnie z całą społecznością szkolną, nie możemy połamać się opłatkiem, złożyć sobie życzeń, zaśpiewać wspólnie kolęd.

Od jakiegoś czasu naszym codziennym sposobem komunikowania się jest Internet, dlatego dzisiaj spotykamy się online, by wspólnie wejść w nastrój Świąt Bożego Narodzenia.

Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali krótki montaż słowno-muzyczny zwiazany ze świętami.         Życzenia popłynęły od Przewodniczącej Samorządu Szkolnego, Zofii Galus, Przewodniczącej Rady Rodziców, Pani Małgorzaty Pilipiszyn i od Dyrektora naszej szkoły Pana Łukasza Wilka.

Zdrowych i wesołych świąt Bożego Narodzenia i szczęścia w Nowym 2021 Roku.