Wycieczka do Zakopanego

W dniach 6,7,8 października odbyła się wycieczka uczniów naszej szkoły do Zakopanego. Wycieczkę dofinansował w 70% Urząd Marszałkowski w ramach programu "Odkrywamy Małopolskę". Nasi uczniowie zwiedzili m.in. Gubałówkę (wjazd i wyjazd kolejką szynową), Krupówki, Cmentarz na Pęksowym Brzyzku, Wielką Krokiew (wjazd i wyjazd kolejką krzesełkową). Ponadto uczniowie wybrali się na szlak Doliną Kościeliską i dotarli aż do Wąwozu Kraków uważanego za najpiękniejszy wąwóz skalny polskich Tatr Zachodnich. Zwieńczeniem pobytu było wyjście do nowoczesnego parku wodnego z krytymi i zewnętrznymi basenami termalnymi. Mowa o Termach Bania w Białce Tatrzańskiej - to miejsce niezwykłe, które łączy w sobie rozrywkę, relaks i dobrą zabwę. Woda termalna wydobywana z głębi ziemi ma wysoką temperaturę, jest krystalicznie czysta i bogata w minerały. Po trzech dniach bogatych w niesamowite wrażenia, aktywny wypoczynek i dobrą zabawę wróciliśmy do domu.