Prace Literackie

W grudniu podczas poniedziałkowego apelu rozdano nagrody za prace literackie na temat: „W jaki sposób młody człowiek może realizować wierność wobec Boga, Kościoła, Ojczyzny? W swoich refleksjach odwołaj się do życia kardynała Stefana Wyszyńskiego”.

Z tym oto pytaniem, w szkolnym konkursie, po przeprowadzonej przez księdza Wojciecha katechezie, zmierzyli się siódmoklasiści i ósmoklasiści. Na szczególne wyróżnienie zasłużyli Gabriela Wójcik, Zofia Galus i Patryk Dochnal, pozostali szczęśliwcy to: Agnieszka Gazduła, Katarzyna Kazibut, Radosław Przyłódzki, Karolina Żurawska.

Wspaniałej siódemce serdecznie gratulujemy!