Inauguracja Roku szkolnego 2018/2019

Dnia 03.09.2018 r. cała społeczność szkolna uroczyście powitała Nowy Rok Szkolny. Uroczystość tą rozpoczęła Msza Święta, podczas której uczniowie wraz z nauczycielami i rodzicami modlili się o błogosławieństwo na najbliższe 10 miesięcy.

Druga część spotkania odbyła się na placu szkolnym, gdzie Pani Dyrektor - Teresa Motyka powitała wszystkich zgromadzonych, a szczególnie ciepło tegorocznych pierwszoklasistów.

Jest to kolejny rok dający szansę na rozwijanie własnych zainteresowań, zdobywanie nowej wiedzy i doświadczeń. Rok szczególny, bo patriotyczny, bowiem w tym roku przypada 100 rocznica odzyskania Niepodległości.

Życzymy naszym uczniom 100% frekwencji, sukcesów w nauce, a nauczycielom sukcesów w pracy dydaktyczno-wychowawczej.