X Przegląd Piosenki Religijnej „Śpiew Otwiera Niebo”

13 marca 2024 r. w Dąbrowskim Domu Kultury odbył się jubileuszowy X Przegląd Piosenki Religijnej „Śpiew Otwiera Niebo”. Naszą szkołę w kategorii zespół reprezentowali uczniowie klasy Ia pod nazwą Do-Re-Mi oraz zespół „Rozśpiewane Motyczki” w składzie Oliwia Jeż, Klaudia Małek, Emilia Motyka z klasy 6 oraz Lena Szęszoł z klasy 4a. W kategorii soliści, swój talent wokalny zaprezentowali Emilia Sadowska z klasy 2b, Wojciech Gumułka z klasy 3b oraz Amelia Niemczura z klasy 8b. Rywalizacja była ogromna, liczba uczestników zgłoszonych do udział w Przeglądzie Piosenki Religijnej wynosiła 78 uczestników. Zaszczytne pierwsze miejsce zdobył zespół Do-Re-Mi z klasy Ia za wykonanie utworu Małe TGD „Siedem”. Gratulujemy wszystkim uczestnikom wzięcia udziału w konkursie oraz życzymy dalszych sukcesów.