Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek

14 stycznia w Wiejskim Domu Kultury w Narożnikach odbył się Gminny Festiwal Kolęd i Pastorałek o „Świąteczną Nutkę”. Organizatorem festiwalu był Urząd Gminy w Radgoszczy, patronat honorowy sprawował Wójt Gminy Radgoszcz Marek Lupa. Konkurs rozegrany został w kategorii solistów oraz zespołów w czterech grupach wiekowych. Uczestnikami byli nasi zdolni uczniowie, którzy zaprezentowali się efektownie i widowiskowo. Po wysłuchaniu prezentacji artystycznych Jury przyznało nagrody i wyróżnienia:

Wyniki naszych uczniów:

SOLIŚCI : KLASY I -II SP

III miejsce – Maria Motyka – pastorałka „Prosto z nieba”

ZESPOŁY WOKALNE – KLASY I-III SP

I miejsce – Zespól wokalny ”PROMYCZKI” – „Dnia jednego o północy”

SOLIŚCI : KLASY III-IV SP

III miejsce – Eliza Minor – „Skrzypi wóz”

Wyróżnienie – Kamila Cierpik  – „Pastorałka  „Grajmy Panu”

SOLIŚCI : KLASY V-VI SP

III miejsce – Karolina Gumułka -„ Dzisiaj  w Betlejem”

Wyróżnienia - Emilia Motyka –„ Mario czy Ty wiesz?”

ZESPOŁY WOKALNE – KLASY IV-VI SP

III miejsce – Zespól wokalny ŚWIĄTECZNE MOTYCZKI –„ Pastorałka od serca do ucha”

SOLIŚCI : KLASY VII-VIII

Wyróżnienia :

Amelia Niemczura – „Adeste fideles”

Dagmara Cierpik – „Sianko na stół”

ZESPOŁY WOKALNE – KLASY VII -VIII  SP

II miejsce – Zespól wokalny TAKT – Skrzypi wóz”