3. Wpłaty na rzecz Rady Rodziców

Szanowni Rodzice!

Rada Rodziców przy SP w Luszowicach regularnie spotyka się na zebraniach, na których rozpatrywane są sprawy zgłoszone przez Państwa lub nauczycieli. Sprawy te związane są z problemami i potrzebami naszych uczniów oraz Szkoły. Żaden z poruszanych tematów nie pozostaje bez rozwiązania, a przeszkodą mogą być ewentualnie ograniczenia finansowe.

Aktualnie z puli środków, które dzięki Państwu posiada Rada Rodziców, sfinansowano / dofinansowano m.in. nagrody lub pokryto koszty związane z udziałem uczniów w licznych konkursach, zawodach lub projektach; sfinansowano zakup książek-nagród na zakończenie roku szkolnego itp. Cieszy nas bardzo, że mamy możliwość wspierania wielu inicjatyw, w których uczniowie biorą udział osiągając wysokie wyniki, a tym samym w bardzo pozytywnym aspekcie reprezentując naszą Szkołę.

Drodzy Rodzice, bez Was nie osiągnęlibyśmy tak wiele! Dzięki Wam, Waszym umiejętnościom, wsparciu rzeczowym czy finansowym możemy stawić czoła wszelkim wyzwaniom i potrzebom!

Każda forma wsparcia naszych działań jest mile widziana i zapewne, poprzez przedstawicieli Trójek Klasowych reprezentujących Państwa na zebraniach Rady Rodziców, będziemy przekazywać niezbędne informacje. Wierzymy również, że wciąż możemy liczyć na bieżące uzupełnianie potrzeb finansowych, które w różnej formie wracają do naszych dzieci.

Wpłat na Radę Rodziców można dokonywać:

- bezpośrednio w Sekretariacie Szkoły;

- do wychowawców klas, którzy dokonują wpłat grupowych;

- na konto bankowe nr 30 94620003 2001 0000 1023 0001, tytułem: składka na Radę Rodziców, imię i nazwisko ucznia, klasa. Dane rachunku można również znaleźć na stronie Szkoły Podstawowej w Luszowicach https://luszowice.edu.szkolnastrona.pl/ w zakładce „Rada Rodziców-Wpłaty na rzecz Rady Rodziców”.

Bardzo liczymy na dalszą Państwa pomoc, bo tylko wspólnymi siłami uda nam się osiągnąć cel. Wierzymy, że współpraca na najbliższe lata będzie równie owocna jak dotychczas.

Składamy serdeczne podziękowania,