Udział młodzieży w "Lekcji z Anitą Włodarczyk"

Anita Włodarczyk - dwukrotna złota medalistka igrzysk olimpijskich, czterokrotna mistrzyni świata oraz wielokrotna rekordzistka świata, Europy i kraju w rzucie młotem uczestniczyła w otwarciu  boiska przy szkole podstawowej w Radgoszczy.
Sportsmenka poprowadziła lekcję wychowania fizycznego dla ok. 300 uczniów z całej gminy, opowiadała o swojej drodze do sukcesów.
Stuosobowa grupa uczniów naszej szkoły wraz z opiekkunami brała udział w uroczystości.