Gminny Konkurs Wiedzy o Gminie Radgoszcz

12 grudnia 2017 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gminnym Konkursie Wiedzy
o Gminie Radgoszcz, który odbył się w Żdzarach. Zmagania zawsze składają się z trzech etapów.
Polegają na wykonaniu pracy plastycznej, przygotowaniu wiersza lub piosenki promującej walory gminy,  napisaniu testu. Na sukces placówki oraz swój, dzieci i młodzież pracują indywidualnie i drużynowo. Liczy się zatem każdy punkt.  Konkurs odbył się po raz piętnasty.

Wyniki konkursu plastycznego:

Klasy I-III:

I miejsce – Nikola Nowak (SP Luszowice)
II miejsce – Karol Kędzior (SP Zarzecze Duże)
III miejsce – Julia Juras (SP Radgoszcz)

Klasy IV-VI:

I miejsce – Magdalena Dynak (SP Zarzecze Duże)
II miejsce ex aequo – Martyna Golemo (SP Radgoszcz) i Karol Wątroba (SP Luszowice)

Klasy VII SP i Gimnazja:

I miejsce ex aequo – Julia Bodziony (Gimnazjum Radgoszcz) i Aleksandra Kiszka (Gimnazjum Luszowice)
II miejsce – Sebastian Wawrzonek (klasa VII Zarzecze Duże)

Wyniki testu pisemnego: