Ślubowanie Pierwszoklasistów

30 października 2020 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość Ślubowania i Pasowania na Uczniów klasy I poprzedzona mszą świętą w ich intencji, rodziców i wychowawców. Pasowania na uczniów Szkoły Podstawowej w Luszowicach im. Marii Konopnickiej dokonał dyrektor szkoły mgr Łukasz Wilk. Ślubowały dwie klasy liczące po czternaście uczniów, w których wychowawstwo obejmują p. mgr Józefa Żurawska i p. mgr Danuta Laskowska. Uczniowie zaprezentowali część artystyczną: tańczyli poloneza, śpiewali i recytowali. Na koniec dzieci otrzymały życzenia i upominki od Rady Rodziców i Gminnego Ośrodka Kultury w Radgoszczy.